Kalendár

September
P U S Š P S N
1
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
2
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
3
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
4
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
5
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
6
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
7
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
8
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
9
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
10
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
11
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
12
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
13
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
14
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
15
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
16
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
17
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
18
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
19
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
20
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
21
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
22
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
23
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
24
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
25
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
26
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
27
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
28
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
29
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
30
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
Aktuality
20.12.2017

Červenokrížska kapustnica

Príďte ochutnať
07.08.2017

Akreditované kurzy SČK

Neváhajte a prihláste sa
06.06.2017

Špeciálne školy, špeciálne triedy ZŠ

Do súťaže sa prihlasili : Spojená škola internátna Trebišov, Špeciálna ZŠ Sečovce, Špeciálna trieda ZŠ Parchovany, Špeciálna trieda ZŠ Hrčeľ,Špeciálna trieda Čeľovce, Špeciálna trieda ZŠ s MŠ Novosad, špeciálna trieda ZŠ s MŠ Kuzmice,ZŠ Zemplínska Nová Ves a Reedukačné centrum Bačkov
06.06.2017

Evička nám ochorela, Kvapka krvi a Adamko

Prehliadka zdravotno-výchovnej hry : Evička nám ochorela,Kvapka krvi a Adamko
28.04.2017

Pozvánka pre materské školy

aktív učiteliek - zdravotníčok MŠ
28.04.2017

Pozvánka - DPP M SČK

Stredné školy zapojte sa
28.04.2017

Pozvánka - DMZ I.a II.stupeň

Základné školy zúčastnite sa územného kola súťaže Družstiev mladých zdravotníkov
26.04.2017

Ukážky prvej pomoci

V rámci Svetového dňa ČK
18.04.2017

Územný snem SČK

Územný snem SČK Trebišov
22.03.2017

Pozvánka na aktív učiteliek - zdravotníčok

Dňa 30.3.2017 ( štvrtok ) sa uskutoční aktív učiteliek - zdravotníčok
0/0
Back
16/5/2019 - 16/5/2019

Výsledková listina územného kola súťaže Družstiev prvej pomoci mladých SČK konaného dňa 16.5.2019

Výsledková listina

územného kola súťaže Družstiev prvej pomoci mladých SČK konaného dňa 16.5.2019

 

 

P.č.

 

 

                         Š k o l a

 

Počet

získaných bodov

 

Umiestnenie

 

1.

 

Spojená škola Sečovce

 

 

    482  bodov

 

1.miesto

 

2.

 

Cirkevné gymnázium Trebišov I.

 

 

     477 bodov

 

2.miesto

 

3.

 

Cirkevné gymnázium Trebišov II.

 

 

     470 bodov

 

3.miesto

 

4.

 

Cirkevná stredná odborná škola

sv.Jozafáta Trebišov

 

 

     453 bodov

 

4.miesto

Súbory na stiahnutie