Kalendár

September
P U S Š P S N
1
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
2
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
3
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
4
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
5
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
6
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
7
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
8
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
9
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
10
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
11
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
12
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
13
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
14
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
15
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
16
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
17
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
18
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
19
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
20
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
21
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
22
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
23
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
24
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
25
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
26
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
27
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
28
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
29
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
30
5. 8. 2019 - 30. 9. 2019III. Súťažné kolo
Aktuality
20.12.2017

Červenokrížska kapustnica

Príďte ochutnať
07.08.2017

Akreditované kurzy SČK

Neváhajte a prihláste sa
06.06.2017

Špeciálne školy, špeciálne triedy ZŠ

Do súťaže sa prihlasili : Spojená škola internátna Trebišov, Špeciálna ZŠ Sečovce, Špeciálna trieda ZŠ Parchovany, Špeciálna trieda ZŠ Hrčeľ,Špeciálna trieda Čeľovce, Špeciálna trieda ZŠ s MŠ Novosad, špeciálna trieda ZŠ s MŠ Kuzmice,ZŠ Zemplínska Nová Ves a Reedukačné centrum Bačkov
06.06.2017

Evička nám ochorela, Kvapka krvi a Adamko

Prehliadka zdravotno-výchovnej hry : Evička nám ochorela,Kvapka krvi a Adamko
28.04.2017

Pozvánka pre materské školy

aktív učiteliek - zdravotníčok MŠ
28.04.2017

Pozvánka - DPP M SČK

Stredné školy zapojte sa
28.04.2017

Pozvánka - DMZ I.a II.stupeň

Základné školy zúčastnite sa územného kola súťaže Družstiev mladých zdravotníkov
26.04.2017

Ukážky prvej pomoci

V rámci Svetového dňa ČK
18.04.2017

Územný snem SČK

Územný snem SČK Trebišov
22.03.2017

Pozvánka na aktív učiteliek - zdravotníčok

Dňa 30.3.2017 ( štvrtok ) sa uskutoční aktív učiteliek - zdravotníčok
0/0
Back
21/5/2019 - 21/5/2019

Výsledková listina územného kola súťaže Družstiev mladých zdravotníkov SČK I. a II. stupňa – 21.5.2019

Výsledková listina

 

územného kola súťaže Družstiev mladých zdravotníkov SČK I. stupňa – 21.5.2019

 

 

 

P.č.

 

                                       Základná škola

Počet

získaných bodov

 

Celkové umiestnenie

1.

Základná škola Sirník

242 bodov

1.miesto

2.

Základná škola Michaľany

241 bodov

2.miesto

3.

Základná škola Slovenské Nové mesto

238 bodov

3.miesto

4.

Základná škola Nižný Žipov

238 bodov

4.miesto

5.

Základná škola Somotor

237 bodov

5.miesto

6.

Základná škola Novosad

235 bodov

6.miesto

7.

Základná škola Borša

230 bodov

7.miesto

8.

Základná škola Komenského Trebišov

230 bodov

8.miesto

9.

Základná škola Komenského Sečovce

223 bodov

9.miesto

10.

Základná škola Pribinova Trebišov

214 bodov

10.miesto

11.

Základná škola Brezina

206 bodov

11.miesto

12.

Základná škola sv.rodiny Sečovce

202 bodov

12.miesto

13.

Základná škola Čierna nad Tisou

176 bodov

13.miesto

 

                                              

 

 

 

Výsledková listina

 

územného kola súťaže Družstiev mladých zdravotníkov SČK II. stupňa - 21.5.2019

 

 

 

 

P.č.

 

                                       Základná škola

Počet

získaných bodov

 

Celkové umiestnenie

1.

Základná škola Čerhov

335 bodov

1.miesto

2.

Základná škola Michaľany II.

335 bodov

2.miesto

3.

Základná škola Novosad

333 bodov

3.miesto

4.

Základná škola Komenského Trebišov

329 bodov

4.miesto

5.

Základná škola Pribinova Trebišov

327 bodov

5.miesto

6.

Základná škola Somotor

322 bodov

6.miesto

7.

Základná škola Kuzmice

321 bodov

7.miesto

8.

Základná škola Michaľany I.

320 bodov

8.miesto

9.

Základná škola Streda nad Bodrogom

320 bodov

9.miesto

10.

Základná škola Borša

315 bodov

10.miesto

11.

Základná škola Kráľovský Chlmec – slovenská

297 bodov

11.miesto

12.

Základná škola Cejkov

297 bodov

12.miesto

13.

Základná škola Obchodná Sečovce

288 bodov

13.miesto

14.

Cirkevná ZŠ sv.Juraja Trebišov

276 bodov

14.miesto

15.

Základná škola Čierna nad Tisou

275 bodov

15.miesto

Súbory na stiahnutie